תושבים יקרים!

כידוע לכולכם, תאגיד מי רהט המספק שרותי מים וביוב לכלל תושבי וצרכני העיר רהט הנו תאגיד המים והביוב הראשון במגזר הבדואי.

תאגיד מי רהט הוקם על מנת לטפל בכל הנושאים הקשורים במתן שירות לתושבים בתחום המים והביוב ומתוך מטרה להעלות מדרגה את רמת הניהול והשירות בתחום עליו הוא מופקד כאמור.

אנו כדירקטוריון, ואני כעומד בראשו, חשים כי הוטלה על כתפינו משימה חשובה ואחריות כבדה מאין כמותה, כאשר ברור לכולם שהמדובר במתן שירות של אחד המצרכים החיוניים ביותר לחיי האדם.

ולכן, כבר מהיום הראשון שבו הופקדנו כדירקטוריון על נושא חשוב זה חרטנו על דגלנו לעשות ככל יכולתנו על מנת להעמיד את התחום החשוב של מים וביוב בראש סדר העדיפויות, וננסה להעלות את איכות השירות לפחות לזו המקובלת במקומות המובילים בארץ.

כך נפעל לשימוש בטכנולוגיה חדישה, נקפיד על איכות המים ועמידה בתקני הביוב , ובראש ובראשונה נתמקד במתן שירות אדיב ואיכותי בלשכת שירות הלקוחות והגבייה ובמוקד התקלות.

בנוסף נשקוד על שיפור תשתית המים והביוב בעיר, באופן שיעלה את רמת איכות המים המסופק לתושב ויפתור את הבעיות התברואתיות הנובעת מהשפכים. כשיצוין, כבר עתה, כי קיימת תוכנית המיועדת לביצוע ממש בימים הקרובים שמטרתה לפתח ולשדרג את הצנרת והמתקנים ההנדסיים, ומיועדת גם לייצור מערכת מדידת מים מדויקת ואמינה.

אנו מודעים כי המשימה שלקחנו על עצמנו אינה מהפשוטות, אך אנו בטוחים שבעזרתכם נעמוד בה כולנו על הצד הטוב ביותר וניצור סביבה נעימה ואיכותית יותר, לטובת כולם .

אתר זה, נועד לספק לכם מידע אינפורמטיבי על התאגיד ועל נושאים הקשורים בתחום המים והביוב. הוא מאפשר לנו להעביר לכם מסרים חשובים ולשמור אתכם על קשר ישיר, וכן לקבל הערות והצעות לצורך ייעול השרות. אני מקווה שבעזרתכם נוכל לשרת אתכם טוב יותר.

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme
Background pattern
Background image
נגישות